4 hodnocení

Bez frází - balíček 3 vydání

Sada všech tří vydání inspirativních příběhů v tištěné podobě nyní s Bez frází tričkem ZDARMA!

 

Tričko je velikosti M nebo S. Velikost trička si nelze zvolit, bude vybrána na základě skladových zásob. Akce je do vyprodání zásob.  

Skladem
1 797 Kč
Kategorie: knihy
produkt set
Výhodný balíček

Nabízíme vám balíček všech tří vydání knih Bez frází, ve kterých si přečtete příběhy a jejich dovětky mapující, co se s jednotlivými osobnostmi dělo od vydání příběhu na webu Bez frází. Jména jednotlivých sportovců, kteří mají příběh s dovětkem v knize naleznete v popisu jednotlivých knih

Knihu Bez frází 1 (aktualizované vydání) doplňuje originální příběh tenistky Barbory Strýcové, v němž upřímně vypráví o sobě i o světě profesionálního tenisu.

Titulní příběh knihy Bez frází 2 je o hokejistovi Martinovi Eratovi. Brněnská ikona a kapitán olympijského týmu v něm hovoří o tom, jak se rodila jeho výjimečná kariéra v NHL, o osudové chybě, která mu pošramotila její konec, i o tom, co se dnes snaží předávat dětem.

Kniha Bez frází 3 přináší jako exkluzivní příběh vyprávění Petra Čecha. Někdejší nejlepší brankář světa nechává nahlédnout do svého maximalistického uvažování, přibližuje svůj přístup k řešení zadaných úkolů a vysvětluje, proč nemá rád přezdívku Mr. Perfect i proč mu nevadí být jiný než ostatní.