DVD - film Žokejové cesta na Velkou pardubickou

Unikátní dokument z originální produkce Bez frází mapuje cestu tří žokejů k vrcholu sezony v podobě ikonického dostihu Velká pardubická.
Dostupnost: Skladem
299 Kč
-
+

V rámci zakoupení DVD obdržíte do mailu i unikátní kod, který vám umožní si film doživotně přehrát on-line. Kdykoliv a odkudkoliv.

 

Tři rozdílné osudy, které spojuje jeden cíl - Velká pardubická 2019. Dokument o žokejích zachycuje zákulisí dostihového světa tak, jak jste ho dosud neměli možnost poznat. Úspěšný profesionál a rekordman v počtu výher Josef Bartoš se pere pod dohledem legendy Josefa Váni s náročným programem i se zraněními, aby na konci našel odměnu v podobě dalšího velkého triumfu. Věčný čekatel na životní úspěch Marek Stromský rozkrývá s podporou víry a pevného rodinného zázemí nálepku smolaře. A svéráz Pavel Kašný, který nikdy nespadnul na obávaném Taxisu, pohotově glosuje dění ve stájích a ztělesňuje těžkou každodenní dřinu a péči o koně. Snímek, který graduje finálovým dnem Velké pardubické, ukazuje ryzí prostředí překážkových dostihů, ale i lidskost, která tvoří energii tradičního českého sportovního fenoménu. 

 
Délka dokumentu Žokejové je 83 minut a hlas vypravěče snímku propůjčil herec Václav Neužil.
 
DVD obsahuje i bonusová videa - rozhovory s osminásobným vítězem Josefem Váňou a dostihovým historikem Martinem Šabatou.

Mohlo by se vám také líbit