Balíček knih Bez frází 2 a 5

Balíček dvou knih plných inspirativních příběhů za výhodnou cenu. Balíček dvou v pořadí druhé a páté vydané tištěné knihy Bez frází, ve kterých si přečtete příběhy a jejich dovětky mapující, co se s jednotlivými osobnostmi dělo od vydání příběhu na webu Bez frází. 
Dostupnost: Skladem
1 298 Kč 1 169 Kč
-
+

Titulní příběh knihy Bez frází 2 je o hokejistovi Martinovi Eratovi. Brněnská ikona a kapitán olympijského týmu v něm hovoří o tom, jak se rodila jeho výjimečná kariéra v NHL, o osudové chybě, která mu pošramotila její konec, i o tom, co se dnes snaží předávat dětem.

Kniha Bez frází 2 má 464 stran, a kromě titulního příběhu Martina Erata v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady.

Úvodní příběh Bez frází 5 obstaral hokejista Roman Červenka, který v něm vypráví o hledání správného přístupu. Vedle titulního příběhu v něm najdete příběhy 20 dalších osobností Bez frází. Jejich jména se dozvíte tady.