Bez frází 6 - balíček knihy, e-booku a filmu Bez frází

Výhodný balíček knihy Bez frází 6 pro ty, kdo rádi vnímají tvorbu prostoru Bez frází všemi smysly. Tištěná kniha Bez frází 6 společně s e-bookem Bez frází 6 v MOBI i EPUB variantě a dárkem navíc - filmem Žokejové - Cesta na Velkou pardubickou. Ušetříte tak 609 Kč!
Dostupnost: Skladem
1 408 Kč 799 Kč
-
+

Výhodný balíček obsahuje:

 

Tištěnou knihu Bez frází 6, e-book stejné knihy v EPUB i Mobi varintě a film Žokejové - Cesta na Velkou pardubickou k doživotnímu přehrávání zdarma.

 

O knize Bez frází 6:

 

Šestý titul Bez frází 6 zdobí tvář Lucie Šafářové, čtyřnásobné vítězky Fed Cupu. Ve vyprávění nazvaném „Bonus“ ukazuje, jak intenzivní cesta od útlého dětství vede do světové tenisové špičky, vrací se k velkým událostem své úspěšné kariéry a k momentu, kdy právě až díky nevyzpytatelné chorobě pochopila, co je skutečně podstatné.

Kniha Bez frází 6 má 480 stran, a kromě titulního příběhu Lucie Šafářové v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady

 

O filmu Žokejové:

 

Tři rozdílné osudy, které spojuje jeden cíl - Velká pardubická 2019. Dokument o žokejích zachycuje zákulisí dostihového světa tak, jak jste ho dosud neměli možnost poznat. Úspěšný profesionál a rekordman v počtu výher Josef Bartoš se pere pod dohledem legendy Josefa Váni s náročným programem i se zraněními, aby na konci našel odměnu v podobě dalšího velkého triumfu. Věčný čekatel na životní úspěch Marek Stromský rozkrývá s podporou víry a pevného rodinného zázemí nálepku smolaře. A svéráz Pavel Kašný, který nikdy nespadnul na obávaném Taxisu, pohotově glosuje dění ve stájích a ztělesňuje těžkou každodenní dřinu a péči o koně. Snímek, který graduje finálovým dnem Velké pardubické, ukazuje ryzí prostředí překážkových dostihů, ale i lidskost, která tvoří energii tradičního českého sportovního fenoménu. 

 
Délka dokumentu Žokejové je 83 minut a hlas vypravěče snímku propůjčil herec Václav Neužil.

 

Odkaz ke stažení e-booku vám dojde elektronicky po zaplacení balíčku.

 

Vítejte v domácím kině Bez frází.

Být během pár okamžiků přímo ve vlastním kině s příběhy Bez frází je tak snadné.

Jak na to?

  1. Vyberte si některý z našich unikátních filmů/audioknih a zaplaťte jej pohodlně kartou.
  2. Podívejte se do e-mailu. Poslali jsme vám potvrzení o zaplacení. Ve stejné zprávě najdete odkaz na naši filmotéku a váš unikátní kód.
  3. Unikátní kód zdejte do pole na adrese filmy.bezfrazi.cz
  4. Po zadání kódu se film začne přehrávat. Užijte si příběh na svém zařízení dle vaší chuti, klidně několikrát, po dobu platnosti kódu. Film si můžete přehrát opakovaně, ale vždy jen na jednom zařízení naráz.
  5. Raději připomínáme, že film se nedá stáhnout a sledovat jej lze pouze online. Bez přístupu na internet pustit nepůjde.
  6. Naše filmy poskytujeme pouze pro domácí použití. V případě podezření, že se k unikátnímu kódu dostal někdo, kdo neměl, jej můžeme deaktivovat.
  7. Pokud budete mít jakékoli otázky nebo potíže, kontaktujte nás na adrese filmy@bezfrazi.cz.

Mohlo by se vám také líbit