Balíček 3 knih Bez frází dle vlastního výběru s dopravou zdarma

Balíček tří tištěných knih Bez frází. Vytvořte si balíček dle vašich představ a ušetřete až 698 Kč oproti klasické ceně knih. Knížky vám navíc ZDARMA dovezeme až domů nebo na vámi určené místo.
Dostupnost varianty: Skladem
1 997 Kč 1 299 Kč
-
+

Knihu Bez frází 1 (aktualizované vydání) doplňuje  příběh tenistky Barbory Strýcové, v němž upřímně vypráví o sobě i o světě profesionálního tenisu. Každé povídání je doplněné o dovětek, co následovalo po původním vydání knihy.

Kniha Bez frází 1 má 448 stran a vedle titulního příběhu Barbory Strýcové v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady.

Titulní příběh knihy Bez frází 2 je o hokejistovi Martinovi Eratovi. Brněnská ikona a kapitán olympijského týmu v něm hovoří o tom, jak se rodila jeho výjimečná kariéra v NHL, o osudové chybě, která mu pošramotila její konec, i o tom, co se dnes snaží předávat dětem.

Kniha Bez frází 2 má 464 stran, a kromě titulního příběhu Martina Erata v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady.

Titul Bez frází 3 přináší jako exkluzivní příběhí Petra Čecha. Někdejší nejlepší brankář světa nechává nahlédnout do svého maximalistického uvažování, přibližuje svůj přístup k řešení zadaných úkolů a vysvětluje, proč nemá rád přezdívku Mr. Perfect i proč mu nevadí být jiný než ostatní.

Výtisk Bez frází 3 má 480 stran, a kromě titulního příběhu Petra Čecha v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady.

Publikaci Bez frází 4 zdobí titulní příběh Mirky Topinkové Knapkové. Nezdolné ženy, úspěšné veslařky, která ve svém nejdůležitějším závodě překonala nesnesitelné bolesti, ale až teď odkrývá, že krátce předtím prošla v osobním životě daleko náročnější zkouškou.

Kniha Bez frází 4 má 480 stran, a kromě titulního příběhu Mirky Topinkové Knapkové v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady.

Úvodní příběh Bez frází 5 obstaral hokejista Roman Červenka, který v něm vypráví o hledání správného přístupu. Vedle titulního příběhu v něm najdete příběhy 20 dalších osobností Bez frází.

Kniha Bez frází 5 má 480 stran, a kromě titulního příběhu Romana Červenky v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady

Šestý titul Bez frází 6 zdobí tvář Lucie Šafářové, čtyřnásobné vítězky Fed Cupu. Ve vyprávění nazvaném „Bonus“ ukazuje, jak intenzivní cesta od útlého dětství vede do světové tenisové špičky, vrací se k velkým událostem své úspěšné kariéry a k momentu, kdy právě až díky nevyzpytatelné chorobě pochopila, co je skutečně podstatné.

Kniha Bez frází 6 má 480 stran, a kromě titulního příběhu Lucie Šafářové v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady

 

Mohlo by se vám také líbit