Film Století Dynama - půjčit na 48 hod

Zapůjčení filmu Století Dynama na 48 hodin.
Dostupnost: Skladem
60 Kč
-
+

Vychutnejte si filmy Bez frází z pohodlí domova. Tento film si můžete přehrávat po 48 hodin od zaplacení.

Sto let. Jeden klub. Šest mistrovský titulů. Devětadvacet tváří před kamerou. Nespočet vzpomínek. Dynamo Pardubice patří k nejtradičnějším a nejúspěšnějším hokejovým adresám v Česku, dlouhodobě se jeho domácí zápasy umisťují mezi nejnavštěvovanějšími v rámci Evropy. V unikátním dokumentu z dílny Bez frází napěchovaném historickými záběry a emocemi, vystupují osobnosti klubu i jejich velcí soupeři. Na bezmála dvouhodinovou výpravu po bohaté a někdy i bolestné historii východočeského Hockeytownu vás vezme komentář Aloise Švehlíka, herecké legendy a pardubického rodáka.

 

Vítejte v domácím kině Bez frází.

Být během pár okamžiků přímo ve vlastním kině s příběhy Bez frází je tak snadné.

Jak na to?

  1. Vyberte si některý z našich unikátních filmů/audioknih a zaplaťte jej pohodlně kartou.
  2. Podívejte se do e-mailu. Poslali jsme vám potvrzení o zaplacení. Ve stejné zprávě najdete odkaz na naši filmotéku a váš unikátní kód.
  3. Unikátní kód zdejte do pole na adrese filmy.bezfrazi.cz
  4. Po zadání kódu se film začne přehrávat. Užijte si příběh na svém zařízení dle vaší chuti, klidně několikrát, po dobu platnosti kódu. Film si můžete přehrát opakovaně, ale vždy jen na jednom zařízení naráz.
  5. Raději připomínáme, že film se nedá stáhnout a sledovat jej lze pouze online. Bez přístupu na internet pustit nepůjde.
  6. Naše filmy poskytujeme pouze pro domácí použití. V případě podezření, že se k unikátnímu kódu dostal někdo, kdo neměl, jej můžeme deaktivovat.
  7. Pokud budete mít jakékoli otázky nebo potíže, kontaktujte nás na adrese filmy@bezfrazi.cz.

Mohlo by se vám také líbit