Kniha Hrdě za repre

Minulost, přítomnost i budoucnost fotbalového národního týmu. Inspirace přímo od těch, kteří vědí, jak se hraje hrdě za repre.
Dostupnost: Skladem
699 Kč
-
+
Obléknout na sebe dres se lvíčkem, utáhnout tkaničky kopaček a vyběhnout na trávník. Hrát za svoji zemi. Za lidi, kteří drží palce. Za repre…
 
Co umějí na hřišti, to všichni víme. Fotbalisty a fotbalistky národního týmu můžeme vidět v zápasech, radovat se po jejich úspěších, rozebírat jejich nezdary. Ale co každého z nich dovedlo do jejich současné pozice? Jaké nástrahy a těžkosti na ně na jejich cestě čekaly? A jak se s nimi vypořádali? Jakou inspiraci si z jejich přístupu, rozhodnutí i myšlenek můžeme odnést? To vyprávějí svými slovy a v souvislostech v této knize.
 
Uvnitř naleznete sedmnáct příběhů, sedmnáct rozličných osudů hráčů a hráček, kteří tvořili slavnou minulost, kterým můžete fandit právě teď, nebo na jejichž schopnosti bude národní tým spoléhat v letech příštích.
 
Každý je jedinečný, každý nabízí zase trochu jiný pohled na svět, v němž se všichni nakonec sešli. Na svět špičkového fotbalu na té nejvyšší úrovni.
 
V knize své příběhy sdílejí:
Patrik Berger
Klára Cahynová
Marek Čech
Adam Gabriel
Tomáš Galásek
Ivan Hašek
Adam Hložek
Tomáš Hübschman
Mojmír Chytil
Tomáš Kalas
Vasil Kušej
Simona Necidová
Jan Rezek
Michal Sadílek
Tomáš Souček
Lucie Voňková

Mohlo by se vám také líbit