Balíček 2 knih Bez frází dle vlastního výběru

Balíček dvou tištěných knih Bez frází. Vytvořte si balíček dle vašich představ a ušetřete až 499 Kč oproti klasické ceně knih. Kromě všech 6 titulů Bez frází si můžete do balíčku přidat i knihu Oktagon Bez frází a Dynamo Bez frází.
Dostupnost varianty: Skladem
1 398 Kč 899 Kč
-
+

Knihu Bez frází 1 (aktualizované vydání) doplňuje  příběh tenistky Barbory Strýcové, v němž upřímně vypráví o sobě i o světě profesionálního tenisu. Každé povídání je doplněné o dovětek, co následovalo po původním vydání knihy.

Kniha Bez frází 1 má 448 stran a vedle titulního příběhu Barbory Strýcové v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady.

Titulní příběh knihy Bez frází 2 je o hokejistovi Martinovi Eratovi. Brněnská ikona a kapitán olympijského týmu v něm hovoří o tom, jak se rodila jeho výjimečná kariéra v NHL, o osudové chybě, která mu pošramotila její konec, i o tom, co se dnes snaží předávat dětem.

Kniha Bez frází 2 má 464 stran, a kromě titulního příběhu Martina Erata v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady.

Titul Bez frází 3 přináší jako exkluzivní příběhí Petra Čecha. Někdejší nejlepší brankář světa nechává nahlédnout do svého maximalistického uvažování, přibližuje svůj přístup k řešení zadaných úkolů a vysvětluje, proč nemá rád přezdívku Mr. Perfect i proč mu nevadí být jiný než ostatní.

Výtisk Bez frází 3 má 480 stran, a kromě titulního příběhu Petra Čecha v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady.

Publikaci Bez frází 4 zdobí titulní příběh Mirky Topinkové Knapkové. Nezdolné ženy, úspěšné veslařky, která ve svém nejdůležitějším závodě překonala nesnesitelné bolesti, ale až teď odkrývá, že krátce předtím prošla v osobním životě daleko náročnější zkouškou.

Kniha Bez frází 4 má 480 stran, a kromě titulního příběhu Mirky Topinkové Knapkové v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady.

Úvodní příběh Bez frází 5 obstaral hokejista Roman Červenka, který v něm vypráví o hledání správného přístupu. Vedle titulního příběhu v něm najdete příběhy 20 dalších osobností Bez frází.

Kniha Bez frází 5 má 480 stran, a kromě titulního příběhu Romana Červenky v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady

Šestý titul Bez frází 6 zdobí tvář Lucie Šafářové, čtyřnásobné vítězky Fed Cupu. Ve vyprávění nazvaném „Bonus“ ukazuje, jak intenzivní cesta od útlého dětství vede do světové tenisové špičky, vrací se k velkým událostem své úspěšné kariéry a k momentu, kdy právě až díky nevyzpytatelné chorobě pochopila, co je skutečně podstatné.

Kniha Bez frází 6 má 480 stran, a kromě titulního příběhu Lucie Šafářové v ní najdete příběhy dalších 20 sportovců. Jejich jména se dozvíte tady

Oktagon Bez frází  obsahuje deset příběhů, které vyšly na webu Bez frází mezi únorem a listopadem 2020. Publikace představuje tváře, jež stojí za současnou popularitou zápasů v kleci, které byly ještě před pát lety na okraji zájmu. Titulní příběhy Attily Végha a Karlose Vémoly, předních postav česko-slovenské MMA scény, pak vznikly pouze pro tuto knihu. 

Dynamo Bez frází - Životní příběhy osobností pardubického hokeje. Ti, kteří tvoří stoletou historii Dynama. Jejich slova. Jejich vzpomínky. Jejich život. Jejich inspirace. Sto let výjimečné sportovní značky. Výjimečný prostor pro vyprávění příběhů. Výjimečná kniha.

Mohlo by se vám také líbit